pátek 3. srpna 2012

Sladká políbení ( 10 )

Toto týdenní meme pořádá Siky.
Upozornění: Vybraný úryvek může případně naspoilerovat děj, proto číst jen na vlastní 
nebezpečí!i -“A když jsem se tak změnil, proč ses se mnou předtím líbala?
”Pořád jsem nevěděla, co říct, což vyvolalo v jeho tváři úsměv. “Žádná odpověď. Ty víš, že mám pravdu.”
Najednou mě znova políbil. Tiše jsem zaprotestovala a marně se pokusila vymanit z jeho objetí. Ale byl příliš silný. A po chvíli už jsem mu uniknout ani nechtěla. Zaplavily mě stejně pocity jako dřív. Rty měl sice studené, ale polibek byl žhavý. Oheň a led. Měl pravdu – skutečně jsem mu polibek oplácela.
Rozumem jsem si uvědomovala, že je to špatné. Předtím se ode mě odtrhl, než se toho stačilo seběhnout víc. Tentokrát ale ne. Jak jsme se líbali, hlas rozumu mi zněl v hlavě čím dál slaběji. Zvítězila moje věčná touha po Dimitrijovi. Nadšeně jsem si vychutnávala, jak se ke mně tiskne, jak si omotává moje vlasy kolem prstů. Druhou rukou mi vklouzl zezadu pod tričko a já ucítila na rozpálené kůži jeho ledovou ruku. Přitiskla jsem se k němu ještě víc a on mě začal líbat o to vášnivěji
Jazykem jsem nepatrně zavadila o ostrou špičku jeho tesáku. Zaúčinkovalo to na mě, jako by na mě někdo vychrstl kýbl ledové vody. S vynaložením veškeré své síly jsem ucukla hlavou a přerušila polibek. Zřejmě taky povolil ve své ostražitosti, když mi dovolil tenhle malý únik.
Těžce jsem oddechovala, celé moje tělo po něm pořád toužilo. Svou mysl jsem ale ovládala – aspoň prozatím. Bože, co jsem to udělala? Tohle není ten Dimitrij, kterého jsi znala. To není on. Líbala jsem stvůru. Moje tělo si tím ale tak jisté nebylo.


1 komentář:

  1. Vampýrskou akademii miluju! Celou sérii jsem přečetla aspoň... No hodněkrát :)
    A ano Potížistku jsem četla (mám ji dokonce doma na polic. A Čas něhy. To jsem bohužel ještě nečetla, protože toho mám teď trochu moc :) Moje nejoblíbenější jsou právě ty, co jsem ti doporučila.

    OdpovědětSmazat

Pokud se Vám článek líbil, napište mi to! Jsem ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu, i tu negativní.