neděle 15. září 2013

Posuď knihu podle obalu (28)

Toto meme pořádá Syki. 

Název: V pasti 
Série: ---
Díl: ---
Autor: Michael Nortrop
Nakladatelství: CooBoo
Datum vydání:  30.září 2013
Počet stran: 240 
Anotace:  V den, kdy začala sněhová bouře, nikdo netušil, že bude trvat celý týden. Běsnící vítr, nekonečné závěje sněhu a vše spalující mráz. Pro ty, které bouře zasáhla, tak už není hlavní starostí, jak zůstat v teple, ale jak přežít.

Scotty a jeho přátelé Petr a Jason patří k posledním ze sedmi studentů, kteří po začátku bouře čekají v budově své střední školy, až pro ně někdo přijede. Brzo jim však dojde, že jim nezbude nic jiného, než ve škole přenocovat. Což se nezdá jako vůbec špatný nápad, zvlášť když s nimi v budově zůstaly dvě nádherné holky. Ale pak vypadne proud, poté teplo. Vodovodní trubky zamrznou a popraskají. A na střeše se hromadí sníh, který je může každou chvíli zavalit. Jak dny pokračují, sněhové závěje jsou vyšší a vyšší a prázdné místnosti jsou chladnější a tmavší, všem postupně dochází, že nastává boj o holý život. A že budou muset učinit nejtěžší rozhodnutí ve svých životech.

Můj názor:
Mám ráda takovéhle náměty, ale trošku mi to připomíná Karanténu - škola, ve které jsou uvězněni a bojují o svůj život. I když je fakt, že tady to bude za jiných podmínek a také tu budou jiné, nové postavy. Obálka je jednoduchá a proto je tak okouzlující. Tahle obálka mě zaujala a ráda bych si ji přečetla. 

5 komentářů:

Pokud se Vám článek líbil, napište mi to! Jsem ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu, i tu negativní.