úterý 7. dubna 2015

Destrukční deník (#2)


Po delší době jsem se zase rozhodla, že Vám ukážu pár stránek z mého Destrukčního deníku. Po pár měsících co ho už mám je pěkně zničený. A ku podivu mě to opravdu baví! Nemyslela jsem si, že se v tom tvoření a ničení budu tak vyžívat. Inu, je to kniha, na které se kdokoliv může stát závislý.

Coboo udělalo rozhodně dobře, když tuhle "knížku" vydalo a myslím si, že u nás sklidili velký úspěch. Vidím ji na každém rohu a několik lidí, co znám ji dokonce i vlastní - což je naprosto super!Nejdřív jsem se trochu bála... ale pak jsem vzala do ruky nůžky a už to jelo :D 

Jo.. Jsem ničitel knih O.o vystřihla jsem to z přebalu knihy... :x Shame on me! 

:3 

Neumím kreslit :'D 

"Tajný vzkaz" 
Neumím být tajná a nenápadná... 
ale pssst! 

Důkaz toho, že neumím kreslit :D 

Asi jsem byla v divným rozpoložení :D 

Máte už také svůj Destrukční deník? 

7 komentářů:

 1. Páni, tak to je opravdu dokonalost! Strašně se mi to líbí :) Akorát ten obrázek Labyrintu... já bych ten obal takhle v životě nezničila :D

  OdpovědětVymazat
 2. A dala by si sem fotku aj toho Labyrintu? Hádam, že sa ti nepáčil. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to hádáš špatně :D Knížka se mi strašně líbila a Dylan je jeden z mých nejoblíbenějších herců. Ale přebal jsem na knížce nechtěla a měla jsem ho v deskách. Takhle jsem pro něj našla využití.

   Vymazat
 3. Má skvělé nápady, oproti tvému deníku je ten můj taková patlanina! :D Mimochodem Labyrint taky nemám v přebalu... aby mi ladil ke Spáleništi ;)

  OdpovědětVymazat
 4. blbec :D

  áááh, ona stříhala do knihy! :D

  OdpovědětVymazat

Pokud se Vám článek líbil, napište mi to! Jsem ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu, i tu negativní.