pátek 21. září 2012

Sladká políbení ( 11 )


Meme které pořádá Siky 


Upozornění: Vybrané úryvky můžou případně naspoilerovat děj, proto číst jen na vlastní nebezpečí


Shatter Me
“Ale nebudu žít normální život.” S obtížemi polknu. “N-nikdy… vůbec n-nikdy…”
Adam kroutí hlavou. “Budeš. Dostaneme se odtud. Nedopustím, aby se ti to stalo.”
“J-jak ti vůbec může záležet na někom… jako jsem já?” Skoro nedýchám, nervózní a zkamenělá, ale nedokážu přestat zírat na jeho rty, zkoumám tvar, počítám kapky vody padající do kopců a prohlubenin jeho úst.
“Protože tě miluju.”
Spolknu svůj žaludek. Mé oči vystřelí k jeho tváři pátrat, ale je ze mě jenom klubko elektřiny, bzučící životem a světlem, teplo a chlad a mé srdce je nevypočitatelné. Třesu se v jeho pažích a mé rty se z neznámého důvodu oddělily.
Jeho ústa změknou v úsměv. Mé kosti zmizely.
Točím se ve spirále deliria.
Jeho nos se dotýká mého nosu, jeho rty jsou jen dech vzdálené, jeho oči mě hltají a já jsem jen louže bez rukou a nohou. Cítím ho všude, cítím každičkou část jeho těla přitisknutou na to mé. Jeho ruce na mém pasu, napnutí mých boků, jeho nohy žhavé naproti těm mým, jeho hruď mě naplňuje silou, jeho tělo postavené z cihel vášně. Chuť jeho slov prodlévá na mých rtech.
“Vážně…?” Mám jedno šeptnutí nedůvěry, jedno vědomé úsilí věřit tomu, co není možné. Jsem rožhavená až k patám, naplněná vším nevyřčeným.
Podívá se na mě pohledem přetékajícím emocemi, až se málem v polovině zlomím.
“Bože, Juliette…”
A pak mě políbí.
Jednou, dvakrát, dokud neznám jeho chuť a nepochopím, že nikdy nebudu mít dost. Je všude od mých zad, po mé ruce a najednou mě líbá tvrději, hlouběji, s vroucí potřebou, o které jsem dříve neměla ani ponětí. Oddálí se jenom pro nabrání dechu a schová své rty u mého krku, podél klíční kosti, nahoru k bradě a tvářím a já lapám po kyslíku a on mě ničí svými doteky a jsme promoklí a krása a radost z momentu, o kterém jsem si myslela, že nikdy nenastane.
 

Zdroje :  Siky

1 komentář:

Pokud se Vám článek líbil, napište mi to! Jsem ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu, i tu negativní.