úterý 15. prosince 2015

9 DAYS UNTIL CHRISTMAS

Projekt má na svědomí Snow Fairy.

Devět dní do Vánoc a sníh nikde. Včera jsem dobalila jedny z posledních dárků a teď už mi chybí pouze dva, jak jsem zjistila. Letos to mám "z krku" celkem rychle. Většinou jsem ve stresu pár týdnu před Vánoci, že nestihnu všechno nakoupit, zabalit a dát to kamarádům včas, avšak letos je to pro mě pohodička. Poslední týden školy a učení... nemohli nám dát všechny testy po svátcích? S tímhle tempem a počtem testů se fakt za chvíli zcvoknu :D Ovšem výrok slavného čaroděje platil: dva mágové - v tomto případě doktor Foxcastle a pan Hunt či Hart - se nemohli shodnout, aby si zároveň dva další nezačali myslet pravý opak. 

2 komentáře:

  1. No, mně připadá, že tenhle týden naopak neděláme vůbec nic a všechno se to na nás sesype před pololetím, hned po prázdninách totiž jedeme na lyžák a pak už budou do konce pololetí dva týdny. To teprve bude něco. :D

    OdpovědětVymazat
  2. Mně se to nepodaří s kámoškou, vrací se z Anglie, ale já jí to pravděpodobně dám, až pojedem do Anglie :D Snad nebude naprdlá, že si to musí vláčet s sebou, ale zase jde o malé dárečky O:)

    OdpovědětVymazat

Pokud se Vám článek líbil, napište mi to! Jsem ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu, i tu negativní.