čtvrtek 2. května 2019

BLOGOVÉ NAROZENINY | 7 LET

Blogování pro mě vždy symbolizovalo odpočinek a relax. Ráda jsem četla knihy a sdílela své názory. Dnes je tomu krásných 7 let od založení Books full of Magic. S tím, že mi letos bude 21 mohu říci, že tento "blogísek" tvoří jednu třetinu mého života. Není to skvělé? Jsem na sebe pyšná, protože to dokazuje mé odhodlání - a také trpělivost, kterou sama se sebou mám. Chtěla bych Vám tímto poděkovat, že jste zavítali na můj blog, pokud zde nejste poprvé, děkuji za přízeň, pokud jste na můj blog právě narazili, snad Vám budu nápomocná například s výběrem knih či bližšího poznání autorů na základě rozhovorů. Jestě jednou: DĚKUJI! 

Asi jako v každém narozeninovém článku musím zmínit ten naprosto první, který jsem zde publikovala. Recenze na knihu Čarodějův synovec od C. S. Lewise. Popravě bych mnoho svých recenzí ráda vymazala nebo alespoň přepsala, protože ty z let 2012 - 2013 stojí za starou bačkoru. Nicméne se člověk učí ze svých chyb a mnohdy se k nim ráda vracím a směji se svému vyjadřování a nesmyslným slovním spojení či chybám (ty když naleznu, tak opravuji, samozřejmě). 

Vím, že má aktivita stále pokulhává, ale pracuji na tom. Snažím se psát recenze, měsíční shrnutí nebo navazovat spolupráce s autory. Ráda bych Vás nalákala na sérii článků, jenž právě díky spolupráci vznikly. Ta prní byla s Michaelou Burdovou a druhá s Václavem Dvořákem. 

 

Jedním z milých překvapení bylo, když jsem zjistila, co se počtu zobrazení týká, nejvíce jsou populární mini recenze, ve kterých pouze ve zkratce shrnu, jak se mi kniha líbila. Na sérii podobných článků se můžete do budoucna těšit, avšak to neznamená, že zapomenu na klasické recenze, které tak ráda píšu. Spolupráci s nakladatelstvími či internetovými knihkupectvími jsem v posledních letech výrazně omezila a nyní spolupracuji jen s e-shopem Megaknihy.cz (kterému bych tímto moc ráda poděkovala za milou spolupráci).

Za těch krásných 7 let si blog prošel nejednou velkou změnou, co se designu týká, momentálně jsem spokojená s tím, jak vypadá (konečně!) a doufám, že mi to odhodlání blogovat ještě pár let vydrží. Přeci jen je to můj oblíbený koníček a nedokážu si představit, že bych toho jednoho dne jen tak nechala (i když jsem nad tím už párkrát přemýšlela). 

Books full of Magic je mým děťátkem již od 1. května 2012, moc Vám děkuji za přízeň a návštěvost. O narozeninovou soutěž Vás rozhodně nepřipravím a můžete se během května na nějkou těšit.
Výsledek obrázku pro thank you gif

2 komentáře:

 1. Gratuluji. A taky mi mluvíš z duše. Můj blog bude mít 'sedminy' v srpnu :-D Moje první recenze byly totální katastrofa a lepší nečíst. Obvykle jsem napsala nějakých pět vět a konec :-P Ale mazat je nechci... O skončení také občas přemýšlím, ale kdybych to opravdu udělala, cítila bych se tak nějak prázdně. Je to můj koníček, něco co mě naplňuje. Ale na druhou stranu i prokletí, takže se snažím omezit věci, které mě spíš brzdí a netěší...
  Takže ti přeji pevné nervy, spoustu nápadů, a mnoho let blogování.... :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyjo, to je pěkná náhoda! S tím prokletím je to velmi výstižné.
   Děkuji, tobě též! ♥

   Vymazat

Pokud se Vám článek líbil, napište mi to! Jsem ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu, i tu negativní.