pondělí 28. ledna 2019

Cover of the Week #87

The Priory of the Orange Tree
A world divided.
A queendom without an heir.
An ancient enemy awakens.

The House of Berethnet has ruled Inys for a thousand years. Still unwed, Queen Sabran the Ninth must conceive a daughter to protect her realm from destruction—but assassins are getting closer to her door.

Ead Duryan is an outsider at court. Though she has risen to the position of lady-in-waiting, she is loyal to a hidden society of mages. Ead keeps a watchful eye on Sabran, secretly protecting her with forbidden magic.

Across the dark sea, Tané has trained all her life to be a dragonrider, but is forced to make a choice that could see her life unravel. Meanwhile, the divided East and West refuse to parley, and forces of chaos are rising from their sleep.

Samantha Shannon kromě série Kostičas vydala i novou knihu The Priory of the Orange Tree, je to pouze stand-alone román s naprosto božskou obálkou. Na knihu jsem narazila náhodou, hledala jsem, kdy v originále vyjde čtvrtí díl ze série Kostičas a narazila na její novou knihu. Sama autorka napsala, že na příbehu pracovala od roku 2015 a je nadšená, že se konečně dostal ke čtenářům. Číst či nečíst? Jsem dost zvědavá, takže prozatím si dám knihu do to-read listu a uvidíme, třeba se ji chopí nakladatelství Host. 

2 komentáře:

  1. Já jí mám taky v to-read listě a velmi se na ni těším! A ta obálka ♥ Miluji draky :)

    OdpovědětVymazat
  2. Musím se přiznat, že mě minula i série Kostičas, ale tohle vypadá zajímavě! :)

    Gabux

    OdpovědětVymazat

Pokud se Vám článek líbil, napište mi to! Jsem ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu, i tu negativní.