neděle 15. března 2015

On My Wishlist (89)

Meme z dílny Book Chick City.

Ona ztratila po jeho smrti část své duše. On ztratil svého nejlepšího přítele, který mu stál po boku v dobrém i zlém. Ale právě tahle tragédie by je mohla svést dohromady...
Kyle Daniels by nejraději ze své mysli vymazal dva dny svého života: Noc, kdy nebyl doma a jeho přítel zemřel, a den jeho pohřbu, kterého se nezúčastnil.
Teď odjíždí z Univerzity v Berkeley na prázdniny do svého rodného města. Návrat do Verity Point v Oregonu mu teď, když už tam Cameron není, připadá jako návrat do prázdnoty. Jedinou útěchou a zároveň jediným pojítkem s jeho přítelem je Cameronova mladší sestra Roxanna.
Roxy Hughesová už ale není tou stejnou dívkou, jakou bývala před šesti měsíci, než Kyle odjel studovat do Kalifornie. Zničená smrtí svého staršího bratra se dostala až na kraj propasti. Únik hledá v alkoholu a sexu - hlubina zapomnění je jediné místo, kde se dokáže zbavit hrůzy té osudné noci. Je totiž jediná, kdo ví, co se tenkrát stalo.
Kyle svému příteli slíbil, že pokud se mu něco přihodí, Roxannu ochrání. Ale stačil jediný polibek, který vše změnil. Stala se pro něj víc než jen sestrou jeho nejlepšího kamaráda. Je pro něj vším, po čem touží. Ale pokud nenajde způsob, jak ji vytáhnout z temných hlubin, do kterých se propadla, může ji potkat stejný osud jako jejího bratra...

6 komentářů:

 1. Tu bych si taky chtěla přečíst! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Až teraz som si uvedomila, že si to ty, dosť často meníš dizajny, ešte, že ťa mám uloženú, prišla by som o dosť. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase tak často. Ale je fakt, že poslední dobou nevím, co bych s blogem udělala, pořád jsem tak nějak nespokojená. Takže změny ještě nekončí :D Ale jsem ráda, že mě máš uloženou, potěšilo mě to!

   Vymazat
 3. Tu bych taky moc chtěla. Tato série je super. :)

  OdpovědětVymazat

Pokud se Vám článek líbil, napište mi to! Jsem ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu, i tu negativní.