neděle 30. prosince 2012

Posuď knihu podle obalu ( 14 )

Meme, které pořádá Siky. 

Název: Mapa času
Autor: Félix J. Palma 

Nakladatelství: Host
Anotace:
Londýn roku 1896. Nesčetné vynálezy dovolují vzdělanému člověku uvěřit, že je možné dosáhnout nemožného. To ostatně dokazuje i vznik společnosti, která svým klientům umožňuje uskutečnit dávný lidský sen — cestovat časem.
A přesně to také udělá Claire Haggertyová, nespokojená mladá žena ze zámožné rodiny, která je přesvědčená, že jí žádný z nápadníků nedokáže nabídnout opravdovou lásku. Proto se vypraví do roku 2000, kde se zamiluje do muže z budoucnosti a zažije s ním milostný románek napříč časem.
Ale ne všichni si přejí vidět budoucnost. Andrew Harrington se rozhodne spáchat sebevraždu, protože zjistí, že nic už nedokáže smazat bolest ze smrti jeho milované, prostitutky jménem Mary Kelly, která se stala poslední obětí Jacka Rozparovače. Když je mu však nabídnuta možnost vrátit se o osm let zpět a zachránit ji před smrtí, rozhodne se svůj plán přehodnotit. A dokonce i sám H. G. Wells pocítí rizika cestování časem, když do jeho doby přijde člověk z budoucnosti, který ho chce zabít, aby mohl vydat jeho knihy pod svým jménem…

Můj názor:
Ta obálka mi připomíná jednu filmovou postavu, ale ať se snažím jak to jde nemůžu si vzpomenout jak se jmenovala.  Obálka je taková čarovná a když jsem ji uviděla úplně mi utkvěla v oku. Kniha vypadá zajímavě a já se na ní těším. Tak uvidíme, co se z ní vyvine :)) 

Zdroje:
Anotace: zde.
Obálka: zde.


0 komentářů:

Okomentovat

Pokud se Vám článek líbil, napište mi to! Jsem ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu, i tu negativní.