• August, obyčejně neobyčejný chlapec

  Auggie se řadí k mým oblíbeným knižníma hrdinům. I přes to, čím vším si prošel se choval statečně a na desetiletého kluka má rozhodně více rozumu, jak leckterý teenager.
 • Vtipné, svižné, oddechové

  Všechny encyklopedie, jak by Manolito řekl, jsem o klučinovi ze Španělska četla s úsměvem na tváři. Elvira Lindo dokáže pobavit všechny generace a nesejde vůbec na tom, že je tento příběh věnován zejména menším dětem.
 • Pokrevní pouta nelze zlomit

  Akce, děj, napětí, spád. Skleněný trůn má všechno. Hltala jsem písmenko po písmenku a zapomínala na svět okolo mě.
 • Kniha, která nesedne každému

  "Wille, můžeš si vybírat kamarády a můžeš si vybírat z nosu holuby, ale nemůžeš vybírat holuby z nosu kamarádovy."
 • Netradiční cestování časem

  „Lidé z letu 391 byli zachráněni.“ – co byste si asi tak pomysleli, kdyby takové šílené titulky vyšly v novinách? Co kdyby byli zachráněni lidé, kteří zemřeli před třiceti lety a byli přeneseni do současnosti?

pondělí 31. srpna 2015

School?! Already?! | Aneb co jsem dělala o prázdninách

Bylo to včera, kdy jsem dostala vysvědčení, koupila si Rudou jako rubín a jela domu užít si dva měsíce prázdnin. Ehm, ale vždyť to uteklo tak strašně rychle?! :'( Opravdu netuším jak se to stalo a proč jdu už zítra do školy. Jedinou výhodou je, že prvák mám za sebou, teď už to bude pohoda. Pokud prolezu z fyzika O_o A ještě mě děsí účetnictví, ale to bych zvládnout mohla! 

Co jsem vlastně celé prázdniny dělala, že mi to tak rychle uteklo? První dva týdny jsem nedělala takřka nic. Chodila jsem ven s přáteli a užívala toho, že se nemusím učit do školy. Potom jsem začala chodit na brigádu. Letos jsem na ní byla přes tři týdny, a i když jsem si vydělala dost, rychle jsem to utratila. Oblečení, knížky, knížky, knížky a potom si ještě přidávám něco na nový mobil. Také mi za prázdniny přibylo mnoho knih - tedy na mé poměry :D

čtvrtek 27. srpna 2015

středa 26. srpna 2015

pátek 7. srpna 2015

sobota 1. srpna 2015